Tefal Renew+ C4243253 duboka tava 24 cm + poklopac, INDUKCIJA
Dostupno
Opis
Bolje kuhanje s manje utjecaja! Renew, spaja inovaciju sa smanjenim utjecajem na okoliš za potpuno novi način kuhanja—eko dizajnirano. Otkrijte kuhanje bez napora i zdravo kuhanje s malo masnoće, zahvaljujući novoj generaciji neprianjajućih keramičkih obloga, napravljenih da traju. Jednostavna za čišćenje i kompatibilna sa svim kuhalima, ova tava daje savršene rezultate zahvaljujući Thermo-Signal™ indikatoru topline i elegantnom dizajnu, proizvedeno u Francuskoj."
Sadržaj
Tehnička specifikacija
| Pakiranje sadrži: | Sadrži: Renew duboku tavu (24 cm) i stakleni poklopac |
|---|---|
| CMMF | 2100128290 |
| EAN | 3168430347755 |
| Naziv proizvoda | STP24LID B STR LOW RENEW+ HIPP IRON EU |
| Opis | Tefal Renew+, duboka tava 24 cm s neprianjajućim keramičkim oblogaom, ekološki dizajnirano, reciklirano, zdravo kuhanje, Thermo-Signal™, sigurno posuđe, proizvedeno u Francuskoj, sva kuhališta, uključujući indukciju, C4243253 |
| Dužina | 435 |
| Širina | 246 |
| Visina | 71 |
| Jedinica mjere | mm |
| Neto težina | 0.909 |
| Jedinica mjere | KG |
| Kompatibilna kuhala | Indukcija, plin, struja, staklokeramika, halogeno |
| Materijal | Aluminij |
| Vanjska obloga/završna obrada | Keramička obloga (sol-gel tehnologija) |
| Površina za kuhanje | Neprianjajuća |
| Kategorija proizvoda | Duboka tava |
| Dimenzije | 24 cm |
| Kompatibilnost pećnice | DA DO 250°C (osim staklenih poklopaca)) |
| Thermo-Spot (pokazatelj temperature) | DA |
| Rubovi za izlijevanje | DA |
| Vrsta ručke | Fiksno |
| Stil kuhanja | Zdravo kuhanje |
| Specifikacija proizvoda | Reciklirani aluminij |
| Odvojiva ručka | ne |
| Dužina ručke | mm |
| Promjer indukcijske baze | mm |
| Zaliha | Na zalihi |
| Akcija | Nije na akciji |
| Unutarnja obloga/završna obrada | Keramika |
Recenzije
Benefiti za Tefal Renew+ C4243253 duboka tava 24 cm + poklopac, INDUKCIJA
Imate pitanje?
Tu smo za pomoć!
Obratite se našoj korisničkoj podršci za sve informacije.
