Tefal Renew+ C4240253 tava 20 cm, INDUKCIJA
Dostupno
Opis
Još ukusnijih jela! Uz Renew+, Tefal donosi inovaciju u keramičkoj oblozi posuđa za potpuno novi način kuhanja. Proizveden u Francuskoj, Renew+ ne pristaje na kompromise kada je u pitanju neljepljiva površina, jednostavnost korištenja i općenito bolji način života—savršeno u skladu s vašim očekivanjima. Njegovo aluminijsko tijelo izrađeno od 100% recikliranih materijala* znači smanjen ekološki otisak, dok njegova dugotrajna, novogeneracijska neprianjajuća keramička obloga obećava lagano klizanje koje ne zahtijeva masnoću ili ulje—idealno za svježa, zdrava jela iz dana u dan. Opremljen ekskluzivnim Tefal Thermo-Signal™ indikatorom topline koji osigurava savršeno pečenje, Renew+ je kompatibilan sa svim vrstama štednjaka, uključujući indukciju.
Sadržaj
Tehnička specifikacija
| Pakiranje sadrži: | Sadrži: Renew tavu (20 cm) |
|---|---|
| CMMF | 2100128289 |
| EAN | 3168430347748 |
| Naziv proizvoda | FP20 B UNI RENEW+ HIPPO IRON EU |
| Opis | Tefal Renew+, tava 20 cm s neprianjajućom keramičkom oblogom, reciklirano, zdravo kuhanje, Thermo-Signal™, sigurno posuđe, proizvedeno u Francuskoj, sva kuhališta, uključujući indukciju C4240253 |
| Dužina | 376 |
| Širina | 205 |
| Visina | 61 |
| Jedinica mjere | mm |
| Neto težina | 0.63 |
| Jedinica mjere | KG |
| Kompatibilna kuhala | Indukcija, plin, struja, staklokeramika, halogeno |
| Materijal | Aluminij |
| Vanjska obloga/završna obrada | Keramička obloga (sol-gel tehnologija) |
| Površina za kuhanje | Neprianjajuća |
| Kategorija proizvoda | Tava |
| Dimenzije | 20 cm |
| Kompatibilnost pećnice | DA, DO 250°C |
| Thermo-Spot (pokazatelj temperature) | DA |
| Rubovi za izlijevanje | Samo lonci |
| Vrsta ručke | Fiksno |
| Stil kuhanja | Zdravo kuhanje |
| Kapacitet lonca | L |
| Specifikacija proizvoda | Reciklirani aluminij |
| Odvojiva ručka | ne |
| Dužina ručke | mm |
| Promjer indukcijske baze | mm |
| Zaliha | Na zalihi |
| Akcija | Nije na akciji |
| Unutarnja obloga/završna obrada | Keramika |
Recenzije
Benefiti za Tefal Renew+ C4240253 tava 20 cm, INDUKCIJA
Imate pitanje?
Tu smo za pomoć!
Obratite se našoj korisničkoj podršci za sve informacije.
