Tefal Renew+ C4240443 tava 24 cm, INDUKCIJA
Dostupno
Opis
Bolje kuhanje u keramici s Renew Black! Otkrijte lakoću kuhanja s novogeneracijskim keramičkom oblogom protiv prianjanja koji je izrađen da traje, bez oštećenja ili mrlja—dan za danom, obrok za savršenim obrokom. Kompatibilna sa svim kuhalima, ova tava pruža savršeno i ukusno pečenje svaki put zahvaljujući tehnologiji indikatora topline Thermo-Signal™.
Sadržaj
Tehnička specifikacija
| Pakiranje sadrži: | Uključeno: Tefal Daily Expert tava (24 cm) |
|---|---|
| CMMF | 2100129961 |
| EAN | 3168430353459 |
| Naziv proizvoda | FP24 ML LOTUS RENEW+ HIPPO IRON ES |
| Opis | Tefal Renew, Tava, Neprianjajuća obloga, Ekološki dizajnirano, reciklirano, zdravo kuhanje, Thermo-Signal™, Proizvedeno u Francuskoj, Sva kuhala uključujući indukciju, C4240443 |
| Dužina | 435 |
| Širina | 246 |
| Visina | 71 |
| Jedinica mjere | mm |
| Neto težina | 0.909 |
| Jedinica mjere | KG |
| Kompatibilna kuhala | Indukcija, plin, struja, staklokeramika, halogeno |
| Materijal | Aluminij |
| Vanjska obloga/završna obrada | Keramička obloga (sol-gel tehnologija) |
| Površina za kuhanje | Neprianjajuća |
| Kategorija proizvoda | Tava |
| Dimenzije | 24 cm |
| Kompatibilnost pećnice | DA, DO 250°C |
| Thermo-Spot (pokazatelj temperature) | DA |
| Rubovi za izlijevanje | Samo lonci |
| Vrsta ručke | Fiksno |
| Stil kuhanja | Zdravo kuhanje |
| Specifikacija proizvoda | Reciklirani aluminij |
| Odvojiva ručka | ne |
| Veličina poklopca | keramička obloga |
| Zaliha | Na zalihi |
| Akcija | Nije na akciji |
| Unutarnja obloga/završna obrada | Keramika |
Recenzije
Benefiti za Tefal Renew+ C4240443 tava 24 cm, INDUKCIJA
Imate pitanje?
Tu smo za pomoć!
Obratite se našoj korisničkoj podršci za sve informacije.
