Tefal Time D5292072 tava za palačinke 25cm s 4 utora
Dostupno
Opis
Pancake Time Pan tava za palačinke je dizajnirana da doručak učini lakšim. Tajna je u njezinom pametnom dizajnu s više otvora koji svaki put daje savršeno oblikovane zlatno-smeđe palačinke. Postignite pahuljaste, zlatno-smeđe palačinke zahvaljujući neprianjajućoj oblozi visokih performansi koji čini kuhanje (i čišćenje) bez napora. Jednostavno napunite svaki otvor tijestom i pustite da Pancake Time odradi ostalo. Doručak nikada nije bio bolji!
Sadržaj
Tava za palačinke sa više otvora 25 cm
Tehnička specifikacija
| Pakiranje sadrži: | Tava za palačinke sa više otvora 25 cm |
|---|---|
| CMMF | 2100129462 |
| EAN | 3168430352322 |
| Naziv proizvoda | PCKP25 4 STAMPED B PANCAKE TIME BLACK CZ |
| Opis | Tefal Pancake Multi tava za palačinke, 25 cm, Neprianjajuća obloga, Savršene palačinke, Diffusion dno, Sigurno kuhanje, Emajlirana vanjska obloga, Sve vrste kuhala osim indukcije, D5292072 |
| Dužina | 429 |
| Širina | 257 |
| Visina | 69 |
| Jedinica mjere | mm |
| Neto težina | 0.495 |
| Jedinica mjere | KG |
| Kompatibilna kuhala | Plin, struja, staklokeramika, halogeno |
| Prikladno za perilicu | DA |
| Materijal | Aluminij |
| Vanjska obloga/završna obrada | Sjajni emajl |
| Površina za kuhanje | Neprianjajuća |
| Kategorija proizvoda | Tava za palačinke |
| Dimenzije | 25 cm |
| Kompatibilnost pećnice | DA, DO 175°C |
| Thermo-Spot (pokazatelj temperature) | NE |
| Boja vanjske obloge | CRNA |
| Rubovi za izlijevanje | DA |
| Vrsta ručke | Fiksno |
| Stil kuhanja | Inspiracija |
| Specifikacija proizvoda | Poseban oblik |
| Odvojiva ručka | ne |
| Zaliha | Na zalihi |
| Akcija | Nije na akciji |
| Unutarnja obloga/završna obrada | Neprianjajući |
Recenzije
Benefiti za Tefal Time D5292072 tava za palačinke 25cm s 4 utora
Imate pitanje?
Tu smo za pomoć!
Obratite se našoj korisničkoj podršci za sve informacije.
