Tefal Renew+ C4241943 tava wok 28 cm, INDUKCIJA
Dostupno
Opis
Bolje kuhanje u keramici s Renewl! Otkrijte lakoću kuhanja i zdravo kuhanje s malo masnoće, zahvaljujući novogeneracijskoj keramičkoj oblozi protiv prianjanja koja je izrađena da traje. Jednostavna za čišćenje i kompatibilna sa svim kuhalima, ova tava pruža savršene i ukusne rezultate zahvaljujući indikatoru topline Thermo-Signal™ i elegantnom dizajnu izrađenom u Francuskoj.
Sadržaj
Tehnička specifikacija
| Pakiranje sadrži: | Sadrži: Renew wok tavu (26 cm) |
|---|---|
| CMMF | 2100129960 |
| EAN | 3168430353442 |
| Naziv proizvoda | PW28 M PAVOT RENEW+ HIPPO IRON ES |
| Opis | Tefal Renew+, wok tava 28 cm s neprianjajućom keramičkom oblogom,reciklirano, zdravo kuhanje, Thermo-Signal™, sigurno posuđe, proizvedeno u Francuskoj, sva kuhališta, uključujući indukciju C4261943 |
| Dužina | 470 |
| Širina | 286 |
| Visina | 87 |
| Jedinica mjere | mm |
| Neto težina | 1.162 |
| Jedinica mjere | KG |
| Kompatibilna kuhala | Indukcija, plin, struja, staklokeramika, halogeno |
| Materijal | Aluminij |
| Vanjska obloga/završna obrada | Keramička obloga (sol-gel tehnologija) |
| Površina za kuhanje | Neprianjajuća |
| Kategorija proizvoda | WOK TAVA |
| Dimenzije | 28 cm |
| Kompatibilnost pećnice | DA, DO 250°C |
| Thermo-Spot (pokazatelj temperature) | DA |
| Rubovi za izlijevanje | Samo lonci |
| Vrsta ručke | Fiksno |
| Stil kuhanja | Zdravo kuhanje |
| Kapacitet lonca | L |
| Specifikacija proizvoda | Reciklirani aluminij |
| Odvojiva ručka | ne |
| Dužina ručke | mm |
| Promjer indukcijske baze | mm |
| Zaliha | Na zalihi |
| Akcija | Nije na akciji |
| Unutarnja obloga/završna obrada | Keramika |
Recenzije
Benefiti za Tefal Renew+ C4241943 tava wok 28 cm, INDUKCIJA
Imate pitanje?
Tu smo za pomoć!
Obratite se našoj korisničkoj podršci za sve informacije.
